RU

Україна зможе вільно торгувати з ЄС вже в 2014 р., - посол ЄС

07.10.2013, 15:50
Україна зможе вільно торгувати з ЄС вже в 2014 р., - посол ЄС - Фото
Ян Томбінський
У разі підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також швидкої ратифікації документа всіма 28 країнами - членами Євросоюзу, режим вільної торгівлі між підписантами документа може запрацювати вже до літа 2014 року. Про це голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський сказав під час робочої зустрічі з головою Національного агентства з акредитації України Володимиром Рущаком.

"У разі реалізації кращого сценарію, коли угода буде підписана у Вільнюсі, якщо після цього відбудеться швидка ратифікація, це дозволить Україні та ЄС працювати в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі вже з середини 2014 року", - сказав Томбінський, якого цитує
УНІАН.

Нагадаємо, Кабмін 18 вересня схвалив проект угоди з Євросоюзом про асоціацію з ЄС, яка передбачає створення зони вільної торгівлі. Україна сподівається на підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом 28 листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Раніше єврокомісар з питань торгівлі Карел де Гухт заявив, що через рік після підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом звичайні українці зможуть відчути її дію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини