RU

Україна злетить в рейтингу легкості ведення бізнесу, - глава ДПСУ

01.02.2012, 07:58
Україна злетить в рейтингу легкості ведення бізнесу, - глава ДПСУ - Фото
Голова ДПСУ Олександр Клименко
У наступному світовому рейтингу легкості ведення бізнесу Україна підніметься щонайменше на 14 позицій. Про це заявив глава Державної податкової служби Олександр Клименко.

За словами посадовця, в його відомстві вже навіть не сумніваються, що Україна підніметься в рейтингу легкості ведення бізнесу. "Насамперед, ми повинні розуміти, що в показнику, який називається doing business, є певні складові частини - є податкова частина, якою ми безпосередньо займаємося, і є частина захисту прав інвесторів, є дозвільна частина, залучення кредитів та інші", - сказав Клименко у вівторок в ефірі 5 каналу.

За його словами, в аспекті податкової політики є показники, які є сьогодні предметом роботи ДПСУ. "Перш за все - це кількість податків. Якщо рейтингове агентство ставить 135 податків, а в Україні їх вже 24. Крім того, ми бачимо кількість часу, який підприємець витрачає на заповнення форм та спілкування з податковою, і ми цей час зменшуємо. Сьогодні вже зменшено термін з видачі довідок, сьогодні зменшена форма для отримання свідоцтва платника ПДВ", - зазначив чиновник.

"Україна сьогодні зробила все. <...> Наша мінімальна можливість - це підняття мінімум на 14 сходинок. Це те, що ми маємо сьогодні. Але є над чим працювати", - пояснив Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини