RU

Україна збільшила відбір російського газу, - Газпром

26.01.2012, 07:59
Україна збільшила відбір російського газу, - Газпром - Фото
c9a382732507c89ef0960b6754121a7b.jpg
Відбір російського газу Нафтогазом України останнім часом не тільки не зменшився, а навіть дещо збільшився, заявив 25 січня представник Газпрому Сергій Купріянов.

За його словами, добовий відбір газу українською стороною складає близько 115 млн.куб.м, що відповідає мінімальному річному контрактному обсягу на 2012 рік у 41,6 млрд.куб.м, повідомляє прес-служба Газпрому.

"Україна продовжує робити чергові заяви про те, що споживання російського газу скорочується, і обсяг імпорту в цьому році не перевищить 27 млрд.куб.м, але фактичні дані свідчать про зворотнє. Останнім часом добовий відбір газу Нафтогазом, навпаки, став помітно зростати, і зараз складає близько 115 млн.куб.м." - сказав представник Газпрому.

Нагадаємо, на вчорашньому засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна буде все менше споживати дорогий імпортний газ.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Раїса Богатирьова заявила, що діючі газові контракти між Україною і Росією загрожують безпеці країни. На засіданні ради в минулу п'ятницю було прийнято рішення шукати шляхи диверсифікації поставок газу в Україну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини