RU

Україна закупить 27 млрд. російського газу в 2012 році

20.06.2012, 13:37
Україна закупить 27 млрд. російського газу в 2012 році - Фото
Юрій Бойко

У 2012 році Україна закупить 27 млрд. російського природного газу. Про це сказав журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бойко зазначив, що на сьогоднішньому засіданні уряду був затверджений прогнозний баланс надходження і розподілу природного газу на 2012 рік, згідно з яким Україна планує закупити 27 млрд. російського газу.

Крім того, міністр наголосив, що Україна планує зберегти обсяги закачування в ПСГ на рівні минулого року. "Ми закачаємо стільки, скільки потрібно для забезпечення в зимових умовах наших і європейських споживачів", - підкреслив він.

Нагадаємо, як повідомив напередодні заступник голови ВАТ Газпром Олександр Медведєв, обсяги постачання російського газу в Україну в 2012 році можуть скласти близько 40 млрд. кубометрів.

За даними Міненерго, в 2012 році Україні буде потрібно 62,9 млрд. кубометрів природного газу. 20,9 млрд. кубометрів має скласти власний видобуток, імпорт - 33,9 млрд. кубів, з ПСГ планується відбір 8,1 млрд. кубометрів газу.

Наприкінці минулого місяця НАК Нафтогаз України повідомив Газпрому, що буде закачувати в підземні сховища газу газ, необхідний виключно для України, а не для забезпечення транзиту. Нафтогаз запропонував Газпрому в разі необхідності скористатися послугами українських газосховищ для виконання зовнішньоекономічних контрактів "Газпрому" і оформити відповідну додаткову угоду.

Досьє на Юрія Бойка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини