RU

Україна вже заробила на гуманізації економічних злочинів

09.02.2012, 12:20
Україна вже заробила на гуманізації економічних злочинів - Фото
Фото: portnov.com.ua
За два тижні дії закону про гуманізацію економічних злочинів на рахунки Державного казначейства надійшло 88 млн.грн. застави. Про це повідомив радник президента - керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов, представляючи у Верховній Раді президентський проект нової редакції Кримінально-процесуального кодексу.

"Тільки за два тижні застосування в Україні закону про гуманізацію відповідальності за господарські злочини на депозитні рахунки Держказначейства надійшло вже 88 млн.грн. у вигляді застави", - повідомив Портнов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)", яким передбачається декриміналізація низки економічних злочинів і злочинів у господарській сфері набув чинності в середині січня. Закон замінив кримінальну відповідальність за окремі види злочинів у господарській і економічній сфері на адміністративну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини