RU

Україна витратила 20 млрд.грн. на підготовку до Євро-2012

29.02.2012, 16:20
Україна витратила 20 млрд.грн. на підготовку до Євро-2012 - Фото
Президент України Віктор Янукович перед відкриттям НСК "Олімпійський" в Києві (фото - president.gov.ua)
Інвестиції держави в реалізацію проектів, які прямо чи опосередковано стосуються підготовки України до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, склали близько 20 млрд.грн. Про це повідомив заступник голови Нацагентства з підготовки Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект) Валерій Жалдак.

"Інвестиції в підготовку до Євро-2012 ми трохи поділяємо, бо є спортивна інфраструктура, яка безпосередньо стосується Євро, і того, що відноситься до нього побічно. В цілому, загальна сума інвестицій у підготовку стадіонів та аеропортів становить близько 20 млрд.грн.", - сказав Жалдак, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

Жалдак назвав у цьому контексті два стадіони в Києві та Львові плюс частково стадіон у Харкові, а також злітно-посадочні смуги в усіх чотирьох містах, за винятком Києва, "оскільки в столиці була інвестиція з боку держави в перони, а не в саму злітно-посадочну смугу, і два термінали в Донецьку та у Львові. "Термінал в" Борисполі "будувався й будується за рахунок власних коштів аеропорту, а в Харкові - за рахунок інвестора", - зазначив він.

Жалдак також зазначив, що інвестиції приватного бізнесу можна оцінювати тільки по об'єктах, які безпосередньо стосуються Євро-2012. Стадіон в Донецьку обійшовся в 310 млн. євро, а термінал у Харкові коштував близько 200 млн. євро. За його словами, державі складно підрахувати, скільки інвестував в рамках підготовки до турніру український готельний бізнес.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини