RU

Україна веде переговори про покупку електроенергії в РФ - міністр

03.12.2014, 14:31
Україна веде переговори про покупку електроенергії в РФ - міністр - Фото
Володимир Демчишин
Україна веде з Росією переговори про закупівлю електроенергії. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, відповідаючи на запитання журналістів.

"Ведуться переговори про імпорт електроенергії. В принципі, як мінімум, в такій складній ситуації для збалансування енергосистеми - це необхідний крок, яким би він не був складним у політичному плані. Коли це станеться - поки не готовий сказати. Я повинен більш детально зрозуміти, в якій стадії знаходяться переговори. Але стадія, в принципі, досить не далека, і рішення може бути з дня на день. Це не питання тижнів", - сказав Демчишин, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На уточнююче питання, чи означає це, що Україна входить в зиму з трьома залежностями від Росії - вугільною, газовою та електроенергетичною, Демчишин відповів: "Ця проблема виникла не сьогодні. Тому зараз говорити про те, що це сталося буквально за останній період - я б з цим не погодився... Якби було достатньо газу, ми б запустили мазутні блоки і питання б знялося. Тому енергетика і електроенергія тісно пов'язані з вугіллям і газом. Це базові продукти, які Україна, на жаль, в недостатній мірі видобуває".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини