RU

Україна відмовилася від поліпшення іміджу LNG-терміналу

02.01.2013, 16:31
Україна відмовилася від поліпшення іміджу LNG-терміналу - Фото
Владислав Каськів
Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) відмовилося від найму компанії APCO Worldwide Inc. (США) для консультування та допомоги з покращення іміджу і надання потенційним інвесторам інформації про умови реалізації проекту будівництва LNG-терміналу в Україні.

Причиною відмови від послуг APCO Worldwide стала відсутність подальшої потреби у таких, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, Держінвестпроект оголосив про плани із залучення APCO Worldwide за $330 тис. (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу.

Держінвестпроект 26 листопада 2012 року підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області. З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував як представник компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як пояснив куратор Національного проекту "LNG-термінал" Віталій Дем'янюк, Джорді Сарда Бонвехі є професійним комерційним представником, працює в інтересах багатьох іспанських компаній.

Об'єднана опозиція Батьківщина вимагає притягнути до відповідальності президента  Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Держінвестпроекта Владислава Каськіва  за угоду по співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини