RU

Україна і Туреччина підписали протокол за трьома енергопроектами

16.02.2012, 12:10
Україна і Туреччина підписали протокол за трьома енергопроектами - Фото
Владислав Каськів
Вчора, 15 лютого, в рамках візиту турецької делегації до України був підписаний протокол, що регулює механізм двостороннього співробітництва в рамках реалізації спільних енергетичних проектів.

Як повідомляє прес-служба Держагенства з інвестицій та управління національними проектами, з української сторони документ був підписаний головою двосторонньої українсько-турецької робочої групи з питань співробітництва в енергетичній сфері, керівником Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владиславом Каськівим.

"Сьогодні ми здійснюємо практичну роботу зі спільної реалізації трьох проектів в сфері енергопостачання, що передбачають збільшення енергетичної незалежності України. Ці ініціативи є частиною національних проектів України", - прокоментував подію Каськів.

"Уже зараз почала роботу двостороння технічна група, яку з української сторони представляють Госінвестпроект, Міненерго, НАК Нафтогаз України і ДК Укртрансгаз. Динаміка співробітництва дозволяє нам розраховувати на швидкі й конкретні результати", - підкреслив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини