RU

Україна і ЄС схвалили стратегію митного співробітництва

25.05.2012, 12:09
Україна і ЄС схвалили стратегію митного співробітництва - Фото
8ef908284cbd016f252033507f3b33bb.jpg
Україна і Європейська комісія взяли Рамкову стратегію митного співробітництва і досягли домовленостей про подальший обмін листами з метою його формалізації. Такі результати зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України Валерія Хорошковського з членом Єврокомісії з питань оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством Альгірдасом Гедімінасом Шеметою.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра, цей документ визначить пріоритети співробітництва у митній сфері, реалізація яких, зокрема, сприятиме налагодженню взаємодії в області обміну інформацією та впровадженню ефективної системи управління ризиками в боротьбі з митними правопорушеннями.

Крім того, під час зустрічі співрозмовники обмінялися думками з широкого кола актуальних питань податкової та митної політики України ій відзначили активну співпрацю між Україною та ЄС в цих сферах.

Сторону ЄС поінформували про останні заходи, вжиті з метою сприяння веденню бізнесу в Україну, зокрема створення чіткого й прозорого механізму відшкодування ПДВ і спрощення митних процедур.

В черговий раз українською стороною було наголошено, що зовнішньополітичний курс України на інтеграцію в ЄС залишається незмінним.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини