RU

Україна і РФ можуть вирішити питання ціни на газ без союзу Путіна

01.02.2013, 16:59
Україна і РФ можуть вирішити питання ціни на газ без союзу Путіна - Фото
Михайло Зурабов
Україна і Росія можуть домовитися про зниження ціни за російський газ поза контекстом питання вступу до Митного союзу, проте вступ до МС гарантує знижку на газ. Про це журналістам заявив посол Російської Федерації Михайло Зурабов.

"Те, що я зараз знаю з приводу того, як передбачається в подальшому реалізувати співробітництво в газовій сфері, з урахуванням української ГТС, ціни на російський газ і ряд суміжних питань, все це свідчить про те, що російське і українське керівництво знайшли підходи, згідно яким може відбутися зниження ціни на російський газ поза контекстом вступу України до Митного союзу", - зазначив Зурабов, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, днями стало відомо, що Газпром виставив Нафтогазу рахунок на суму близько $7 млрд. за недобір природного газу в 2012 році. Були висловлені припущення, що у зв'язку з новою газовою суперечкою Москва зможе повністю перекрити постачання газу в Україну.

Як відомо, українська влада заявляє, що планує поступово приєднуватися до деяких правил Митного союзу, проте на сьогодні питання про вступ країни в МС не стоїть.

Президент Віктор Янукович  вважає, що Україні варто прийняти частину положень Митного союзу, в іншому випадку вона багато що втратить в економічному ракурсі.

Досьє на Михайла Зурабова

Читайте також:  Газовий терор. Чому Україні вигідний суд з Газпромом
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини