RU

Україна продовжила кредит російського банку ВТБ

01.12.2011, 13:13
Україна продовжила кредит російського банку ВТБ - Фото
d93d5ff8f1727e9ac07a92c1dcee197a.jpg
Міністерство фінансів України продовжило на шість наступних місяців угоду від 3 червня 2010 року про надання кредиту в розмірі $2 млрд., підписану між Україною та російським банком ВТБ.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, незважаючи на погіршення глобальної макроекономічної кон'юнктури і ситуації на фінансових ринках світу, які призвели до значного подорожчання позикових ресурсів для України і обмежили її доступ до ринків капіталу, а також завдяки зусиллям учасників переговорів з російськими партнерами, кредит був продовжений на попередніх фінансових умовах.

"Уряду України, всупереч глобальній волатильності ринку, вдалося виконати завдання щодо фінансування Державного бюджету України і знизити боргове навантаження на кінець року", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, ВТБ надав Україні 6-місячний бридж-кредит на $2 млрд. під 6,7% річних. Кредит може бути тричі продовжений на максимальний строк до двох років. Раніше повідомлялося, що на кожен період продовження буде діяти нова процентна ставка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини