RU

Україна повинна вимагати від Європи "план Маршалла", -Бєлковський

25.04.2014, 14:17
Україна повинна вимагати від Європи
Станіслав Бєлковський (фото - svoboda.org)
Україна має вести з західними країнами переговори про надання фінансової допомоги, яка стане для країни свого роду "планом Маршалла". Про це сказав російський політолог Станіслав Бєлковський, виступаючи на конференції "Україна - Росія: діалог", яка сьогодні проходить у Києві.

"Саме зараз Україна як ніколи наблизилася до того, щоб вимагати від Заходу формулювання нового " ​плану Маршалла" стосовно України. Як відомо, план Маршалла був створений в 1947 році під егідою держсекретаря США Джорджа Маршалла, і це передбачало величезні інвестиції в поствоєнні. Європу. Формулювання нового плану для країн Заходу сьогодні - це питання їх відповідальності", - сказав Бєлковський, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

План Маршалла - програма економічної допомоги Європі після Другої світової війни. Однією з цілей програми була протидія поширенню впливу СРСР і соціалістичних ідей на країни Західної Європи. Економічна допомога надавалась лише за умови виконання певних вимог у політичній сфері.

Через три роки після дії програми ВВП в Європи виріс на 32,8 %, промислове виробництво зросло на 40% порівняно з довоєнним рівнем; обсяг сільськогосподарської продукції - на 11%.

Крім того, європейські країни змогли розплатитися за зовнішніми боргами, був відновлений і укріплений європейський середній клас.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини