RU

Україна переведе усі ТЕЦ з газу на вугілля

16.01.2012, 13:57
Україна переведе усі ТЕЦ з газу на вугілля - Фото
Юрій Бойко зібрався економити 6 млрд. кубів газу на рік
Україна планує перевести усі ТЕЦ з газу на вугілля, що дозволить економити близько 6 млрд. кубометрів газу на рік. Про це міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив під час брифінгу для представників іноземних ЗМІ.

"Ми переводимо всі наші ТЕЦ на вугілля. На це потрібно приблизно рік, але ми цю роботу вже почали", - сказав Бойко, якого цитує прес-служба міністерства.

Міністр зазначив, що для реалізації цієї програми потрібно прийняти закон, який дозволить приватизацію ТЕЦ і передачу їх у концесію.

"Як тільки буде прийнятий закон про виведення їх з об'єктів, що не підлягають приватизації, ми будемо їх направляти в концесію або на приватизацію. Але з однією умовою - переведення на водо-вугільну технологію", - сказав міністр.

Бойко зазначив, що про впровадження відповідної технології Україна домовляється з китайськими партнерами. "Цю технологію ми зараз розробляємо спільно з китайськими партнерами. Вона дасть нам економію близько 6 млрд. кубометрів газу на рік", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що при сьогоднішній ціні на російський газ топити вугіллям вигідніше.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини