RU

Україна отримає перші 300 млн. євро на модернізацію ГТС влітку

23.03.2012, 11:48
Україна отримає перші 300 млн. євро на модернізацію ГТС влітку - Фото
Фото: utg.ua
Міжнародні фінансові інституції будуть здатні прийняти рішення про інвестування модернізації української газотранспортної системи в червні-липні цього року. Про це сказав Європейський комісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер після закінчення зустрічі в Брюсселі з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойко, яка закінчилася пізно ввечері в четвер.

"У нас є хороший експертний аналіз (щодо модернізації ГТС, - ред.), і зараз нам, Європейському банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, усім прийняти рішення. Ми домовилися про те, що так, ми хочемо прийти до рішення, прийти до того, щоб прийти до першого модулю найпізніше, в червні-липні цього року", - сказав єврокомісар, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Оттінгер стверджено відповів на питання, чи відповідає ця сума 300 млн. євро (ця сума відповідає витратам на модернізацію ділянки Уренгой-Помари-Ужгород, - ред.). "Це - процес, який складається з декількох проектів, але, дійсно, ця сума відповідає модулю", - сказав він.

Газопровід Уренгой-Помари-Ужгород з'єднує газові родовища півночі Західного Сибіру (РФ) з Ужгородом. Далі газ транспортується кінцевим споживачам у Центральній і Західній Європі. Загальна довжина - 4451 км, потужність - 32 млрд. кубометрів газу в рік. Діаметр труб - 1420 мм. Протяжність по території України - 1160 км, на трасі знаходяться дев'ять компресорних станцій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини