RU

Україна оголосила тендер на оцінювача своєї ГТС, - Бойко

21.01.2012, 08:44
Україна оголосила тендер на оцінювача своєї ГТС, - Бойко - Фото
d7ad06432a2a2b4946861c3de666cc48.jpg
Україна на цьому тижні оголосила тендер з відбору оцінювача вартості своєї газотранспортної системи. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко (на фото) в ефірі телеканалу Інтер.

"Вчора оголошено тендер на відбір оцінювача щодо консорціуму і по газотранспортній системі, і після завершення оцінки ми будемо готові надати інформацію європейським партнерам", - сказав Бойко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

За словами міністра, Україна надасть конкретні пропозиції європейським партнерам щодо участі у створенні тристороннього консорціуму з управління українською газотранспортною системою після проведення оцінки.

"Конкретні пропозиції ми дійсно не подавали, тому що у нас не готова оцінка. Ми можемо давати конкретні пропозиції, коли у нас буде оцінена вартість і ми їм дамо вартість газотранспортної системи для участі в консорціумі", - зазначив Бойко.

Керівник Міненерговугілля також підтвердив, що питання про створення консорціуму за участю Європи обговорювалося з комісаром Єврокомісії з енергетичних питань Гюнтером Оттінгером.

"Ми дійсно говорили з єврокомісаром з енергетики про те, що ми готові створювати консорціум, ми направили лист про те, що ми готові їх розглядати в якості партнерів", - додав він.

Нагадаємо, Україна розраховує на досягнення домовленості про створення тристороннього консорціуму з управління українською газотранспортною системою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини