RU

Україна хоче позичити $1 млрд. на ремонт доріг

25.09.2012, 09:33
Україна хоче позичити $1 млрд. на ремонт доріг - Фото
Петро Порошенко
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розраховує в 2013 році залучити кредит Світового банку в обсязі від $750 млн. - до $1 млрд. для реалізації Проекту покращення автошляхів та безпеки руху-2 (ППАБР2) в Україні. Про це сказав голлва Мінекономіки Петро Порошенко на брифінгу в понеділок.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Порошенко зазначив, що 20 вересня поточного року досягнута домовленість про надання позики СБ на суму $450 млн.

"20 вересня прийнято дуже важливе для нас рішення про початок переговорів за новим кредитом на забезпечення дорожнього будівництва і безпеки руху. Обсяг кредитування буде перевищувати $400 млн. і в загальному обсязі, за яким ми плануємо вийти в майбутньому році, обсяги запозичень можуть скласти від $750 млн. до $ 1 млрд. ", - сказав він.

Нагадаємо, рада директорів СБ затвердила для України позика на $450 млн. для реалізації ППАБР2. Даний проект впроваджується Державним агентством автомобільних доріг України. Цей проект є продовженням діючого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху-1, який був затверджений в 2009 році з сумою позики в $400 млн. Україна приєдналася до СБ в 1992 році. За весь період співробітництва СБ виділив понад $7,5 млрд. в рамках 41 проекту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини