RU

Україна готова укласти окремі угоди з Митним союзом, - Азаров

28.08.2013, 11:33
Україна готова укласти окремі угоди з Митним союзом, - Азаров - Фото
Микола Азаров

Україна готова поступово приєднуватися до окремих угод з Митним союзом. Про це сьогодні, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров наголосив: "В інтересах взаємовигідного співробітництва ми готові поступово приєднуватися до окремих угод Митного союзу. Щоб оптимізувати торговельний режим, доручаю урядовому уповноваженому у Колегії ЄЕС Віктору Суслову разом з російськими колегами визначитися і запропонувати план дій в цьому напрямі".

Нагадаємо, в серпні радник президента Росії
Сергій Глазьєв попередив, що в разі підписання Києвом угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС Митний союз буде змушений посилити митний режим з Україною, і може вийти із зони вільної торгівлі з Україною: "У зв'язку з тим, що в листопаді очікується підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, де передбачається встановлення Україною режиму вільної торгівлі з ЄС, виникають ризики безмитного ввезення до нас європейських товарів під виглядом українських".

Говорячи про те, як можуть далі розвиватися торгові відносини Росії і України у разі асоціації з ЄС, Глазьєв зазначив: "Ми будемо змушені посилювати митне адміністрування, щоб уникнути реімпорту європейських товарів через українську територію. Ми змушені будемо посилювати систему ветеринарного і санітарного контролю, оскільки Україна переходить на європейські норми. Можливо, буде порушено питання про припинення відносин вільної торгівлі з Україною, вивченням цього питання вже займається Євразійська економічна комісія".

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини