RU

Україна готова до Євро-2012, - Азаров

06.06.2012, 10:56
Україна готова до Євро-2012, - Азаров - Фото
35b2a391ba4d9da0e396ffdc8c8307d0.jpg
Україна повністю готова до проведення Євро-2012. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Я хочу привітати із цим святом громадян України та з гордістю можу заявити, що ми повністю готові до проведення чемпіонату. Україна виконала взяті на себе кілька почесних, настільки ж складних зобов'язань", - зазначив голова уряду.

За словами прем'єра, в цілому підготовку до чемпіонату без перебільшення можна вважати великою й безсумнівною організаційної та технічної перемогою українських фахівців. "За два роки ми побудували стільки, скільки не будували за 20 років до цього. Аеропорти, стадіони, автомагістралі, залізниці, вокзали, мости, готелі, лікарні - вся ця інфраструктура служитиме Україні й після чемпіонату. І, до речі, витратили ми на підготовку в шість разів менше, ніж Польща", - підкреслив він.

"Ми зробили все необхідне. Тепер справа за спортсменами, щоб свято відбулося. Щиро бажаю всім учасникам фіналу чесної, гарної гри й задоволення від перебування в Україні", - додав Азаров.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини