RU

Україні важко без нових кредитів, - Янукович

14.09.2012, 12:09
Україні важко без нових кредитів, - Янукович - Фото
9eb307d844634f26ba72240864e4413f.jpg
Україна переживає проблему доступу до зовнішніх кредитних ресурсів. Про це сказав у своєму виступі на Ялтинській щорічній зустрічі YES президент України Віктор Янукович.

"Все частіше доводиться чути про необхідність допомоги міжнародних донорів для стабілізації національних фінансово-банківських систем. В результаті виникають різкі коливання на валютних ринках і ступор на глобальних ринках капіталу. Це істотно ускладнює доступ до кредитних ресурсів країнам, що розвиваються. І Україна також болісно переживає цю проблему", - сказав Янукович.

Голова держави відзначив, що в зв'язку із цим зростає ризик консервації та поглиблення диспропорцій у соціально-економічному розвитку між різними країнами і регіонами світу. "Це створює передумови до нових руйнівних криз", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, на сьогодні самі "дешеві" кредити в Міжнародного валютного фонду, але МВФ не поспішає відновлювати програму stand by з Україною. Однією з головних умов відновлення кредитування фонд називає підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і вартість газу для населення. В уряді України категорично проти таких умов. Експерти вважають, що до виборів влада не зважиться на такий крок.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини