RU

Україну чекає поганий врожай картоплі

04.07.2011, 18:52
Україну чекає поганий врожай картоплі - Фото
4036c9b5e38fc1f130f5697f10cfa37b.jpg

Україну чекає поганий врожай картоплі

Гидрометцентр прогнозує зниження врожаю картоплі через посуху на початку травня. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції у Києві начальник відділу агрометеорології Українського метеорологічного центра Тетяна Адаменко.

Як передає УНІАН, Адаменко відмітила, що у другій половині травня, коли починається клубнетворення, в Україні відмічалися дуже високі температури на глибині утворення картоплі. Через це спостерігалися такі явища, як формування великої кількості дуже дрібних картоплин, або воно взагалі припинялося. "Зараз ситуація поліпшиться, але доброго врожаю чекати не треба, тому що дія ця незворотна", - повідомила експерт, не уточнивши об'єму очікуваного врожаю цієї культури.

Відносно затяжних дощів, які відмічалися в Україні в останню декаду, зі слів Адаменко, погода, яку спровокував циклон, характеризувалася активною грозовою діяльністю, великою кількістю граду, і нанесла збитки не тільки сільському господарству країни загалом, але і окремим господарствам. "Багато було пошкоджень, знищені окремі поля плодових і овочевих культур", - відмітила вона, додавши, що умови для розвитку овочів, в тому числі огірків, помідор, склалися несприятливі, оскільки було мінімум сонячного світла, слабкий або взагалі не було літа бджіл і запилення, "але через тиждень все налагодиться".

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини