RU

Українцям радять не піддаватися "валютній" паніці

24.10.2008, 15:11

Українцям радять не піддаватися "валютній" паніці

Внаслідок коливань курсу американської валюти виграють ті, у кого заощадження зберігаються саме в ній. Проте піддаватися загальному ажіотажу, поспіхом продаючи або купуючи долар, не варто. Таку думку висловив керівник інформаційно-аналітичного центру "Форекс-клуб" Микола Івченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Івченко відзначив, що на сьогодні попит на готівковий долар значно зріс порівняно із звичайною ситуацією, що помітно впливає на зростання курсу долара до гривні. Однак аналітик радить не піддаватися паніці і не купувати долари. "Вже пізно. Купувати треба було раніше, зараз це вже не має сенсу, від цього можна тільки втратити", - попереджає експерт.

Крім того, М. Івченко вважає, що якщо вартість долара підніметься до рівня 7 грн., Україну чекають серйозні наслідки, аж до банкрутства банків. Тому, наголошує він, найближчим часом "треба зробити все, щоб цього не допустити".

Нагадаємо, через недостачу американської валюти на міжбанку і готовність банків купувати долари практично за будь-якою ціною, готівковий курс долара найближчими днями може піднятися до рівня в 5,90 - 6,20 грн./$. Проте, на думку експертів, варто чекати швидкого зниження курсу.

Сьогодні ж купити готівковий долар у Києві практично неможливо, навіть незважаючи на високий курс. У відділеннях банків покликаються на фактичну відсутність готівкової валюти на продаж.

На 10:30 курс продажу долара коливався в межах 5,95-6,15 грн./$, середній курс складає близько 6,07 грн./$.

Детальніше про кроки Прем'єра назустріч парламенту читайте у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Готівкові курси валют >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини