RU

Українці не стануть запасатися продовольством через кризу

29.10.2008, 12:38

87,1% українців заявляють, що економічна ситуація в країні погіршилася, а 79,3% бояться наслідків економічної кризи. Такі результати соціологічного дослідження "Пульс кризи", проведеного Інститутом Горшеніна. Водночас 75,7% респондентів стверджують, що не будуть робити продовольчих запасів на випадок кризи.

Водночас, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Інституті, згадані вище страхи можна назвати фантомными страхами, викликаними переважно повідомленнями засобів масової інформації і істерією, яка нагнітається політиками.

Крім того, соціологічне дослідження свідчить, що респонденти не бачать серйозних причин для того, щоб відчути на собі удари кризи. Більше половини українських респондентів заявили, що їхні прибутки не змінилися (55,1%). Для 11,4% вони навіть збільшилися, незважаючи на кризу.

Водночас про зменшення своїх прибутків говорить кожний третій респондент. Тільки 16,2% респондентів бояться втратити роботу, 75,7% респондентів стверджують, що не будуть робити продовольчих запасів на випадок кризи.

Дослідження "Пульс кризи" проводилося Інститутом Горшеніна з 22 по 25 жовтня 2008 року. Опитування проводилося у всіх обласних центрах України, містах Києві і Севастополі. Усього, згідно з випадковою вибіркою, було опитано 1000 респондентів у віці старше 18 років.

Про українську боротьбу з фінансовою кризою у матеріалі "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини