RU

Український спорт пропонують фінансувати коштом лотерей

23.12.2009, 14:45

Найближчим часом український спорт і олімпійський рух, можливо, отримають додаткове джерело фінансування. Істотні грошові надходження на їхній розвиток можуть надходити від лотерейного ринку України у разі його соціальної переорієнтації і спрямування частини доходів на задоволення потреб суспільства. Про це заявив віце-президент Національного олімпійського комітету, народний депутат України Віктор Корж - автор проекту Закону України "Про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі НОК, цим законопроектом, який вже подано до Верховної Ради, передбачається щорічне відрахування для фінансування соціальної сфери держави - а, конкретніше, спортивної галузі - в обсязі 25% від частини тих прибутків, які залишаються після формування призового фонду лотерейного бізнесу.

Національний олімпійський комітет підтримує ідею законопроекту, зазначаючи, що його прийняття може істотно допомогти країні у реалізації таких невідкладних цілей, як фінансування будівництва спортивних споруд, зокрема і до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, а також проведення заходів щодо популяризації ідей олімпійського руху в країні.

Цільове спрямування коштів, отриманих від функціонування лотерейного бізнесу, є поширеною практикою у світі. За рахунок лотерей спорт фінансується в Іспанії, Греції, Франції, Скандинавських країнах. А на просторах колишнього СРСР надходження від "Спортлото" сягали обсягу державного фінансування галузі.

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини