Український бізнес готовий інвестувати в "грамотні" інноваційні проекти

30.10.2008, 17:30

Вітчизняним науковим інститутам необхідно змінити спосіб мислення, для того щоб навчитися пропонувати свої розробки бізнесу. Про це заявив голова Ради директорів інвестиційної групи "Альтера Фінанс" Михайло Жорно на прес-конференції в четвер у рамках щоріч

Вітчизняним науковим інститутам необхідно змінити спосіб мислення, для того щоб навчитися пропонувати свої розробки бізнесу. Про це заявив голова Ради директорів інвестиційної групи "Альтера Фінанс" Михайло Жорно на прес-конференції в четвер у рамках щорічного Міжнародного інвестиційного саміту в Донецькій області.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема М.Жернов зазначив, що сьогодні проводилося засідання щодо секції "Інновації" і "Енергозбережні технології". Ці засідання показали несподівані результати. "Я думав, що науки та інновації завжди більше і проблеми зводяться до браку грошей для реалізації проектів. Як показали засідання сесії, проблеми не в грошах, а в самих проектах", - заявив він.

М.Жернов наголосив, що всі учасники секції, які представляють бізнес, одностайно заявили, що гроші у них є, і вони готові ці проекти реалізовувати. "Всі наукові інститути звикли отримувати фінансування від держави. Вони не зовсім розуміють, як треба підносити проекти для бізнесу. Треба змінити мислення інститутів, що мають потенціал і серйозні розробки, щоб вони навчилися грамотно себе презентувати", - заявив М.Жернов.

Він додав, що зокрема необхідно навчитися грамотно складати бізнес-плани і провести правильний піар цих розробок. "Гроші є, але вони йдуть туди, де зрозуміло як вони працюватимуть. Якщо проект унікальний, але неясно який прибуток він принесе інвестору, жодний інвестор не піде в цей проект", - сказав М.Жернов.

Він додав, що інвестиційний саміт у принципі виконав місію і зібрав разом розробників проектів і бізнес. За його інформацією було навіть підписано перший договір з купівлі Китаєм наукової розробки в транспортній галузі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов