RU

Український бізнес готовий інвестувати в "грамотні" інноваційні проекти

30.10.2008, 17:30

Вітчизняним науковим інститутам необхідно змінити спосіб мислення, для того щоб навчитися пропонувати свої розробки бізнесу. Про це заявив голова Ради директорів інвестиційної групи "Альтера Фінанс" Михайло Жорно на прес-конференції в четвер у рамках щорічного Міжнародного інвестиційного саміту в Донецькій області.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема М.Жернов зазначив, що сьогодні проводилося засідання щодо секції "Інновації" і "Енергозбережні технології". Ці засідання показали несподівані результати. "Я думав, що науки та інновації завжди більше і проблеми зводяться до браку грошей для реалізації проектів. Як показали засідання сесії, проблеми не в грошах, а в самих проектах", - заявив він.

М.Жернов наголосив, що всі учасники секції, які представляють бізнес, одностайно заявили, що гроші у них є, і вони готові ці проекти реалізовувати. "Всі наукові інститути звикли отримувати фінансування від держави. Вони не зовсім розуміють, як треба підносити проекти для бізнесу. Треба змінити мислення інститутів, що мають потенціал і серйозні розробки, щоб вони навчилися грамотно себе презентувати", - заявив М.Жернов.

Він додав, що зокрема необхідно навчитися грамотно складати бізнес-плани і провести правильний піар цих розробок. "Гроші є, але вони йдуть туди, де зрозуміло як вони працюватимуть. Якщо проект унікальний, але неясно який прибуток він принесе інвестору, жодний інвестор не піде в цей проект", - сказав М.Жернов.

Він додав, що інвестиційний саміт у принципі виконав місію і зібрав разом розробників проектів і бізнес. За його інформацією було навіть підписано перший договір з купівлі Китаєм наукової розробки в транспортній галузі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини