RU

Українським фермерам дадуть змогу купувати землі

10.06.2011, 11:15
Українським фермерам дадуть змогу купувати землі - Фото
76e013bcecea872fab43e8ea3223f635.jpg

Українським фермерам дадуть змогу купувати землі

Дозвіл на купівлю земель сільськогосподарського призначення отримають, крім фізичних осіб, і володарі фермерських господарств. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Микола Безуглий.

"На першому етапі ми вважаємо, що можливими власниками і учасниками купівлі-продажу земельних ділянок можуть бути громадяни України - фізичні особи, фермерські господарства, а також держава в особі спеціального уповноваженого державного органу", - сказав Безуглий, якого цитує прес-служба Мінагропроду.

Водночас чиновник зазначив, що, на думку відомства, стан аграрного виробництва і аграрної економіки країни примушує ввести певні обмеження у категорії покупців і власників угідь. Так, проектом закону про ринок землі обмежується участь іноземного капіталу в придбанні земель сільгосппризначення в Україні, як фізичних осіб - іноземців, так і юридичних осіб, засновниками яких є іноземні особи або іноземні компанії.

У кінці минулого року уряд України пропонував дозволити підприємствам з іноземними інвестиціями купівлю землі несільськогосподарського призначення, тоді як сьогодні купівля земельних ділянок дозволена для спільних підприємств, створених за участю іноземних юридичних і фізичних осіб.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини