RU

Українська металургія подає ознаки життя

23.02.2009, 10:54

Згідно з результатами роботи вітчизняних металургійних підприємств у перші 11 днів лютого 2009 року, виробництво основних видів продукції продовжує зростати. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Міністерства промислової політики України.

Згідно з інформацією, за вказаний період середньодобове виробництво чавуна склало - 70,5 тис.тон, стали - 82,3 тис.тон, прокату - 71,1 тис.тон. За підсумками січня 2009 року, порівняно з груднем 2008 року, відбулося збільшення виробництва чавуна на 12%, сталі - 6%, прокату - 8%.

"Четвертий квартал минулого року був провальним для металургії, але зараз важливим питанням є нарощування темпів зростання у виробництві, поступове збільшення яких ми спостерігаємо вже сьогодні", - відзначив голова Мінпромполітики Володимир Новицький.

Міністр охарактеризував нинішню ситуацію в металургійному комплексі, як стабільно-позитивну.

В Мінпромполітики позитивним чинником також назвали щомісячне зменшення запасів зробленої продукції у портах, що свідчить про попит на продукцію. Крім того, спостерігається зростання у завантаженні виробничих потужностей підприємств галузі, зараз вони становлять 64% (в I декаді листопада - 32 %).

Нагадаємо, за даними Держкомстату, обсяги промислового виробництва України в січні 2009 року, порівняно з груднем 2008 року скоротилися на 16,1%, до січня минулого року скорочення становило 34,1%.

Металургія: добірка новин>>>
Володимир Новицький: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини