RU

Українській кризі прогнозують закінчення тільки влітку-навесні наступного року

31.08.2009, 12:25

Беручи до уваги, що американська економіка виходить з рецесії, і що криза "добиралася" до нас зі США рік - з вересня 2007-го по вересень 2008-го, можна говорити про те, що криза в Україні завершиться до весни-літа майбутнього року.

Про це інтернет-газеті "Сейчас" сказав директор економічних програм Центру економічних і політичних досліджень ім. Разумкова Василь Юрчишин.

Як відомо, криза прийшла з Америки, і сьогодні, вважають експерти, джерело світових проблем (тобто США) цілком може взяти на буксир і витягнути з фінансової безодні всіх інших. За словами експерта, необхідною умовою відродження світової економіки є поліпшення позицій платіжного балансу Америки - глобального споживача світового виробництва.

Свідченням такого поліпшення стало істотне скорочення зовнішньоторгівельного дефіциту США при цілком помірному рівні зовнішньої заборгованості. У свою чергу позитивна макроекономічна динаміка найбільшої країни дасть можливості поступового виходу з глобальної рецесії для більшості країн світу.

За якими ознаками ми зможемо зрозуміти, що криза відступила, читайте у матеріалі інтернет-газети "Сейчас" "Як ми дізнаємося, що криза минула?" >>>

Фінансова криза: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини