RU

Українські студенти їдуть за кордон вивчати бізнес

10.10.2008, 17:23

90 % українських студентів, які їдуть на навчання за кордон, вибирають бізнес-спеціальності. Також популярні у нашої молоді такі професії, як маркетинг, фінанси, PR тощо. Про це повідомила директор освітнього центру "ДЕК" Наталія Тарченко під час прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

Зокрема Н. Тарченко зазначила, що останнім часом все частіше студенти цікавляться професіями, пов'язаними з готельним господарством. На думку експерта, це пов'язано з тим, що Україна активно готується до проведення Євро-2012. "Також з'явилося досить багато студентів, що цікавляться вивченням мистецтва, наприклад, сценографії, живопису", - наголосила Н. Тарченко. За її прогнозами, в найближчому майбутньому серед студентів буде активно зростати попит на професії, пов'язані з дизайном (дизайн одягу, інтер'єра).

Нагадаємо, за словами Н. Тарченко, за останні чотири роки кількість українських студентів, що цікавляться виїздом за кордон з метою отримання освіти, збільшилася в 10 разів.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини