RU

Українські кредитні спілки від фінансової кризи особливо не постраждають

16.10.2008, 15:50

Українські кредитні спілки від фінансової кризи особливо не постраждають. Діяльність громадських фінансових організацій ускладнить хіба що паніка, спровокована серед вкладників забороною Нацбанку України на дострокову видачу депозитів. Про це під час прес-конференції заявив голова експертної групи Всеукраїнської асоціації кредитних спілок з юридичного супроводу і захисту кредитних спілок Михайло Белогородський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Белогородський зазначив, що кредитні спілки керуються однією з найгнучкіших і найпристосованіших форм перерозподілу фінансових потоків. Кредитні спілки не зациклюються на операціях фондових ринків, "не грають з нерухомістю". Кредитування кредитних спілок банками зведено до мінімуму. Перераховані чинники, за словами М.Белогородського, дають цим громадським фінансовим організаціям хороший імунітет від фінансової кризи.

Водночас експерт зазначив, що кредитні спілки ще до постанови НБУ "Про додаткові заходи щодо діяльності банків" № 319 ухвалили рішення дотримувати ретельно зваженої діяльності в кредитній політиці і відмовитися від певних етапів розвитку в умовах ускладнень, які виникли на фінансовому ринку. "На цей момент однією з основних завдань, що стоять перед кредитними спілками як організаціями, що мають справу з вкладами фізичних осіб, є проведення масштабної роз'яснювальної роботи з населенням з метою запобігання посилюванню паніки серед вкладників", - резюмував М.Белогородський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини