Українські держслужбовці найчастіше приховують свої доходи
У першому півріччі переважна більшість державних службовців і кандидатів на держслужбу подали недостовірні відомості про свої доходи і доходи членів своїх родин. Про це свідчать дані Головного управління державної служби України.
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, декларації про доходи, фінансові зобов'язання і майновий стан за 2008 рік подали 367 тисяч 16 держслужбовців і працівників ДПА і Держмитслужби України.
Так, працівники контрольно-інспекційного управління Головдержжслужби спільно з представниками МВС, ДПА, СБУ протягом першого півріччя 2009 року провели 90 спецперевірок відомостей, представлених кандидатами на посади держслужбовців.
Аналіз спецперевірок показав, що у 90% випадках особи надавали недостовірну інформацію: щодо декларування доходів (81,1%); перебування на керівних посадах суб'єктів господарювання (37,8%); притягнення до кримінальної і адміністративної відповідальності за корупційні дії (2,2%); дипломи про освіту (4,4%).
За даними Головдержслужби, на 15 квітня не подали декларації 765 державних службовців і працівників ДПА і Держмитслужби, або 0,21% загальної кількості посадових осіб, які мали подати декларації.
Комментарі