RU

Українські авіакомпанії можуть збільшити ціни через подорожчання нафти

11.02.2011, 12:25
Українські авіакомпанії можуть збільшити ціни через подорожчання нафти - Фото
066a964962184ceea6105bc2ad3ec980.jpg

Українські авіакомпанії можуть збільшити ціни через подорожчання нафти

Авіакомпанії стурбовані, що подорожчання нафти призведе до неминучого збільшення цін на квитки.

Як пише "Справа", вже зараз деякі зарубіжні авіакомпанії збільшують паливні збори. Аналітики кажуть, що до літа квитки можуть подорожчати мінімум на 10%. Так, Австралійський перевізник Qantas Airways підняв паливний збір на 53%, довівши його до $53 на далеких перельотах. Раніше про збільшення розміру паливних зборів оголосила німецька Lufthansa: для внутрішньоєвропейських маршрутів вони зросли на 2 євро, на далеких рейсах - на 10 євро.

Аналогічне збільшення з 1 лютого сталося у Air France. Singapore Airlines з 27 січня додав до зборів від 3 до 27 доларів, залежно від відстані і класу обслуговування. Крім того, у кінці січня - початку лютого розміри паливних зборів збільшили KLM, Delta, Malaysian Airlines, Cathay Pacific, British Airways, All Nippon Airways, South African Airways і JetBlue.

Українські компанії, як і російські, поки не збираються збільшити ціни на авіаквитки, хоч і не виключають таку можливість, якщо іншого виходу у них не буде.

Однак аналітики вважають, що сильного подорожчання на українському ринку чекати не варто. "У нас не настільки велика конкуренція, як між світовими авіакомпаніями - гігантами. Якщо подорожчання квитків і буде, то до 5%, не більше", - пояснює експерт Центру економічного і політичного аналізу.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини