RU

Україна збирається за три роки продати усі державні шахти

01.03.2011, 12:55

Україна планує протягом трьох років завершити приватизацію державних шахт. Про це сьогодні заявив Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко, виступаючи на другій щорічній конференції "Український енергетичний форум" у Києві.

"Процес приватизації займе три роки", - сказав Ю.Бойко, якого цитує УНІАН.

До того ж він додав, що "ми використовуємо досвід Польщі і Росії, і повинні виробити найбільш ефективний механізм, який дасть нам змогу добитися більшої незалежності від експортних постачань енергоносіїв".

Також Ю.Бойко зазначив, що у 2011 році Україна збирається виставити на приватизацію дві генеруючі компанії і 5-6 обленерго.

"Цього року буде реалізовано пілотний проект з приватизації 5-6 компаній на ринку дистрибуції і двох - генерацій", - сказав міністр.

До того ж Ю.Бойко уточнив, що до кінця першої половини року будуть оголошені перші конкурси з приватизації декількох обленерго і однієї генеруючої компанії.

Також міністр зазначив, що в інвесторів має бути досить коштів, щоб після приватизації провести повномасштабну реконструкцію об'єктів, що приватизуються.

Юрій Бойко: біографія та добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини