RU

Україна збільшить транзит казахстанської нафти

14.09.2010, 14:50

Україна і Казахстан домовилися про збільшення транзиту казахстанської нафти по території України в об'ємі близько 8 млн. тонн. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Ми домовилися, що на 8 мільйонів тонн ми збільшуємо транзит нафти через України, з яких певна частина, необхідна для українських нафтопереробних заводів, може вирішуватися за окремою угодою", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв зазначив, що на перемовинах також йшлося про збільшення постачань казахстанської нафти в Україну, а згодом і газу. Крім цього, за його словами, обговорювалася і участь українських компаній в розробці родовищ нафти і газу в Казахстані. "Це відображено у наших протоколах, і наші міністерства і відомства сьогодні ведуть конкретну роботу. Поки йдеться про постачання через Україну, як транзитну держави, можливо, і на нафтопереробні заводи, а у майбутньому ця частина зростатиме", - зазначив він.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини