RU

Україна зайнялася офіційним працевлаштуванням українців у Росії

08.02.2011, 13:15

Міністерство соціальної політики України і Федеральна міграційна служба Росії готові до підписання меморандуму про співпрацю у сфері трудової міграції. Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі першого заступника Міністра соціальної політики Василя Надраги із заступником директора Федеральної міграційної служби Росії Анатолієм Кузнєцовим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінсоцполітіки, за результатами перемовин, сторони підготували проект двостороннього меморандуму. Найближчим часом він буде поданий на розгляд Мін'юсту і МЗС.

"Одна із наших основних завдань - внести системність у процес трудової міграції. Ми повинні захистити інтереси наших громадян, які працюють на території Російської Федерації. Наші працівники у РФ повинні мати усі гарантії, які може надати їм легальне працевлаштування", - заявив В.Надрага.

За його словами, на сьогодні необхідно доповнити чинну нормативну базу і виробити чіткий план дій для врегулювання питання трудової міграції між Україною і Росією. "Зустріч присвячена саме визначенню намірів сторін щодо обміну інформацією у сфері трудової міграції, напрацюванню напрямів дій з легалізації процесу прийому на роботу працівників-мігрантів", - зазначив В.Надрага.

За даними Мінсоцполітіки, за 2010 рік трудові договори для роботи у РФ через ліцензійних посередників уклали 2 тис. українських громадян, а дозволів на працевлаштування - 220 тис. Водночас близько 3,5 млн. українців працевлаштовуються у Росії на основі тимчасових дозволів на перебування, які справді протягом 90 днів. Після закінчення терміну дії трудові мігранти змушені оформляти дозволи повторно.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини