RU

Україна заборонила імпорт свинини з Кавказу

24.10.2008, 15:55

Україна заборонила імпорт свинини з регіонів Північного Кавказу через зареєстрований на території Ставропольського краю Російської Федерації захворювання свиней на африканську чуму. Про це свідчить розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 24 жовтня 2008 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Держкомітету ветмедицини України, крім Ставропольського краю, заборонено ввезення в Україну схильних до хвороби тварин, продуктів і сировини з них з адміністративних територій Ростовської області, Республіки Калмикія, Республіки Дагестан, Республіки Північна Осетія, Карачаєво-Черкеської республіки, Краснодарського краю, Республіки Адигея і Чеченської республіки.

Зокрема, за даними Держкомветмедицини, в період з 15 по 22 жовтня 2008 року на товарній фермі одного з господарств Радянського району Ставропольського краю було зареєстровано падіж 112 поросят із 460, які були на відгодівлі.

На основі патологоанатомічного і епізоотичного досліджень було встановлено попередній діагноз африканської чуми свиней (АЧС). Лабораторними дослідженнями в ВНДІ ветеринарної вірусології і мікробіології діагноз було підтверджено.

За інформацією Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ, на цей момент вжито необхідних заходів щодо локалізації і знищення джерела захворювання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини