RU

Україна заборгувала понад 130 млрд. грн. своїм громадянам

22.10.2010, 16:55

Україна за роки незалежності заборгувала понад 130 млрд. грн. своїм громадянам. Про це заявив Міністр юстиції Олександр Лавринович у своєму виступі на спеціальному засіданні Верховної Ради з нагоди 60-ої річниці з дня підписання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Лавринович зазначив, що ця проблема виникла внаслідок популістських законів, які приймалися через ті чи інші політичні причини і гарантували громадянам України ті чи інші пільги і виплати, "які ніколи у повному обсязі не фінансувалися і навіть теоретично не могли бути профінансовані державним бюджетом".

Не отримуючи таких виплат, громадяни звертаються до Європейського суду з прав людини. "Станом на сьогоднішній день, за роки незалежності України борг держави за такими законами перед громадянами України становить понад 130 мільярдів гривень. Крім того, слід зазначити, що цей борг зростає щодня і зростатиме далі, поки ми не знайдемо вирішення цієї проблеми. Розумію проблему, яка у нас є, в плані прийняття нових законів і 22-й статті Конституції. Але ми повинні знаходити рішення, щоб ми далі не заганяли себе у глухий кут неможливістю виконання Європейського суду з прав людини", - сказав він.

Права людини в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини