RU

Україна зібрала понад 23 млн. тонн зерна

29.07.2008, 13:09

На сьогодні в Україні зібрано понад 23 млн. тонн зерна. Так, 11 областей вже подолали "мільйонний рубіж", 3 області зібрали понад 2 млн. тонн та 1 область – понад 3 млн. тонн зерна. Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник Міністра аграрної політики Сергій Мельник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, так, за його словами, на сьогодні зібрано понад 14 млн. т. пшениці, майже 8 млн. т. ячменю, майже 400 тис. тонн гороху ( 280 тис. минулого року на цю дату). Тим часом, за словами заступника Міністра, до збирання жита аграрії тільки приступили.

"Протягом січня-липня 2008 року всі фінансові ресурси, які уряд мав спрямувати з держбюджету на розвиток агропромислового комплексу, на 100% профінансовано. Міністерство аграрної політики на виконання рішень уряду оперативно спрямовує кошти на місця, що дає змогу залучати їх до комплексу збиральних робіт, тобто використовувати ці кошти для (закупівлі) паливно-мастильних матеріалів, відповідних ресурсів для успішного проведення збиральних робіт", - повідомив С. Мельник.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини