RU

Україна вже закачала у сховища 18,5 млрд. кубів газу

27.07.2010, 12:30

ДК "Укртрансгаз" станом на 1 липня закачала у підземні сховища газу (ПСГ) 18,5 млрд. кубометрів газу. Про це йдеться у повідомленні компанії.

У ДК "Укртрансгаз" зазначають, що закачування газу почалося у квітні і здійснюється з перевищенням планових показників. Так, за підсумками червня, у сховища було закачано 2,6 млрд. кубометрів, з початку сезону - 5,3 млрд. кубометрів, що на 1,9 млрд. кубометрів більше від відповідних показників 2009 року. На сьогодні у ПСГ є - 18,5 млрд. кубометрів газу.

Як повідомив директор ДК "Укртрансгаз" Сергій Вінокуров, "попри ускладнення погодних умов - перевищення температурних режимів і недавні паводки у Західній Україні, основні роботи виконуються збалансовано за графіком, команда компанії працює злагоджено і системно".

"Станом на 1 липня вже виконано ремонт 117 газорозподільних станцій (ГРС) з запланованих на цей період 93 ГРС" - зазначив С.Вінокуров.

Також компанія повідомляє, що за травень-червень фактично виконані роботи і поставлені матеріально-технічні ресурси на загальну суму 196 млн. грн., що на 33% перевищує показники відповідного періоду минулого року.

Згідно з "Планом-графіком підготовки об'єктів ДК "Укртрансгаз" до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 рр.", планується закачати у ПСГ - 11,4 млрд. кубометрів газу і виконати 26 основних організаційно-технічних заходів на суму 590,3 млн. грн.

Енергетична безпека: добірка новин>>>
Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини