RU

Україна і Всесвітній банк взялися за держзакупівлі

03.06.2011, 09:35
Україна і Всесвітній банк взялися за держзакупівлі - Фото
19d83644a690fb2d70e196f76acd4a8b.jpg

Україна і Всесвітній банк взялися за держзакупівлі
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України і Всесвітній банк розглянули зауваження іноземних експертів до закону про державні закупівлі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінекономіки, перший заступник міністра Вадим Копілов і директор Всесвітнього банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартін Райзер під час робочої зустрічі 2 червня 2011 року обговорили основні питання врегулювання зауважень Всесвітнього банку до проведення тендерних процедур.

Зокрема Копілов наголосив, що закон встановлює правові та економічні принципи здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державний кошт. Його мета - створення конкурентного середовища в галузі держзакупівель, розвиток добросовісної конкуренції, забезпечення раціонального т а ефективного використання державних коштів і значного зниження рівня корупції.

"Учасники зустрічі підтвердили загальне прагнення сторін завершити врегулювання питань, пов'язаних з внесеними змінами до закону про державні закупівлі найближчим часом", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв повідомив, що Україна планує доопрацювати закон про держзакупівлі, прийнятий 17 травня, з експертами Всесвітнього банку.

17 травня Верховна Рада прийняла законопроект N7532 про внесення змін до законодавства про державні закупівлі, виконавши вимогу Єврокомісії та Всесвітнього банку. Раніше Євросоюз заморозив фінансову допомогу Україні, пообіцявши відновити її лише після підписання цього закону. Водночас незалежні експерти заявляли, що прийняття законопроекту N7532 погіршить ситуацію у сфері держзакупівель, зробивши її ще більше корупціогенною.

Також відомо, що ніби Президент України збирається ветувати прийняті зміни до закону про держзакупівлі.

Держзакупівлі в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини