RU

Україна випередить Росію в реконструкції дороги Київ-Москва

20.11.2008, 16:59

Україна випередить Росію в завершенні реконструкції дороги Київ-Москва в напрямі міжнародного транспортного коридора N9. Про це під час спільного прес-брифінгу з російським колегою повідомив Міністр транспорту Йосиф Вінський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Й.Вінський зазначив, що до кінця поточного року буде здано проїзд по Сумській області до кордону з Росією. Крім того, в поточному році вже було відкрито реконструйовану ділянку дороги Москва-Сімферополь в області Харкова і Дніпропетровська. "Я думаю, що, напевно, через рік ми вас запросимо разом з Міністром транспорту Росії на відкриття найкоротшої дороги між Москвою і Києвом. Вона буде нормального європейського стану", - додав Й.Вінський.

У свою чергу, Міністр транспорту РФ Ігор Левітин зазначив, що російська сторона зараз виконує роботи на найзавантаженішій ділянці - Москва-Калуга, і основні інвестиції спрямовано саме в цю ділянку. Реконструкція ділянки дороги Калуга-Брянськ поки тільки в планах. За словами І.Левітина, на завершення реконструкції дороги Москва-Київ Росія вийде пізніше за Україну - до 2012 року.

Нагадаємо, раніше Мінтранс повідомляв, що дорогу від Києва на Москву буде запущено з 1 вересня 2009 року. На думку транспортного відомства, розвиток транспортної інфраструктури і перебудова автошляхів в Україні повинні відбуватися пришвидшиними темпами.

Досьє на Йосифа Вінського>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини