RU

Україна відсудила у Дерипаски Запорізький алюмінієвий комбінат

18.05.2011, 18:45
Україна відсудила у Дерипаски Запорізький алюмінієвий комбінат - Фото
327b2d26bcb476649d9b9068e63b523a.jpg

Україна відсудила у Дерипаски Запорізький алюмінієвий комбінат
Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду Києва від 27 грудня 2010 року і прийняв нове рішення щодо задоволення позову Генеральної прокуратури України про повернення у державну власність контрольного пакету акцій ВАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат".

"Розірвані договори купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "ЗАлК" у кількості 423 514 923 простих іменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн. кожна становить – 68,01% статутного фонду товариства, укладені між Фондом державного майна України і ЗАТ "АвтоВАЗ-Інвест" і між ЗАТ "АвтоВАЗ-Інвест" і компанією "Velbay Holdings Limited" (Кіпр). Повернений зазначений пакет акцій державі в особі Фонду державного майна України", - йдеться у заяві Генпрокуратури.

Повідомляється також, що суд апеляційної інстанції погодився з доводами Генпрокуратури про те, що в зв'язку з розірванням з ініціативи ВАТ "ЗАлК" кредитної угоди щодо рефінансування інвестором заборгованості товариства у сумі $75,5 млн. істотно змінилися обставини, що істотно порушили майнові інтереси держави.

Нагадаємо, "Запорізький алюмінієвий комбінат" перейшов під контроль алюмінієвому холдингу "Русал" російського мільярдера Олега Дерипаски (на фото) у 2007 році. В Україні холдингу, крім "ЗАлКа", належить Миколаївський глиноземний комбінат.

Олег Дерипаска: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини