RU

Україна відправила проект меморандуму про співпрацю в МВФ

21.04.2009, 15:05

Україна сьогодні відправила проект меморандуму про співпрацю у Міжнародний валютний фонд (МВФ). Про це на брифінгу заявив заступник глави Секретаріату Президента України Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Шлапак не став розкривати умови, що містяться в угоді, і наголосив, що умови угоди будуть обнародувані відповідно до міжнародних нормативно-правових актів.

Нагадаємо, сьогодні урядова делегація вирушила у Вашингтон на переговори з МВФ і Світовим банком, у тому числі щодо надання чергового траншу кредиту.

У п'ятницю, 17 квітня МВФ і Україна домовилися, що другий транш кредиту становитиме $2,8 млрд. Про це повідомила голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу. "Ми узгодили нашу позицію з українським керівництвом про те, щоб запропонувати керівництву Міжнародного валютного фонду, зокрема, виконавчій раді директорів, щоб наступний транш був у розмірі приблизно 2,8 млрд. доларів США", - сказала вона. За її словами, МВФ розгляне це питання до середини травня.

5 листопада 2008 року МВФ ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом $16,43 млрд. для зміцнення довіри в фінансовому секторі і допомоги економіці країни в період кризи. У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш у розмірі $4,5 млрд.

Олександр Шлапак: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини