Україна відклала питання введення мита на нафтопродукти

14.03.2011, 10:33
Україна відклала питання введення мита на нафтопродукти - Фото
5657bd158bfd1c87eb7fda1d36be1e84.jpg

За словами глави Міненерго Ю. Бойко, через світове зростання цін на нафту та кризу в Північній Африці Кабінет Міністрів найближчим часом не буде розглядати питання введення мита на імпортні нафтопродукти

Україна відклала питання введення мита на нафтопродукти

Через світове зростання цін на нафту та кризу в Північній Африці Кабінет Міністрів України найближчим часом не буде розглядати питання введення мита на імпортні нафтопродукти. Про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив Міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Сьогодні не час вводити мито, оскільки сьогодні через кризу в Північній Африці у нас і так напружена ситуація. Тому це питання на порядку денному не стоїть, а воно використовується якраз певними власниками мереж, щоб відвернути увагу суспільства", - заявив Ю. Бойко.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що введення мита на нафтопродукти - хворе питання для уряду. Однак, за його словами, уряд може піти на жорсткі заходи щодо несумлінних нефтетрейдеров, аж до закриття заправних мереж.

Нагадаємо також, що опозиція пов'язує зростання цін на світлі нафтопродукти в Україні з діяльністю "наближеною до влади фірмою "Лівела".

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени