RU

Україна у 2011 році спрямує на підготовку до Євро-2012 понад 6,5 млрд. грн.

13.12.2010, 11:20

У проекті державного бюджету України на 2011 рік витрати на Національне агентство з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і реалізацію інфраструктурних проектів передбачені у сумі 6 млрд. 541 млн. 176,1 тис. грн.

Згідно із законопроектом, за бюджетною програмою "Організаційне забезпечення підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 і реалізації інфраструктурних проектів" витрати загального фонду проекту бюджету становлять 6 млн. 256,1 тис. грн.

За рахунок зазначених коштів планується завершити підготовку і введення в експлуатацію 2 стадіонів - по вул. Стрійська-Кільцева у м. Львів і СК "Олімпійський", завершити підготовку до проведення Євро-2012 4 міжнародних аеропортів "Бориспіль", "Львів", "Харків", "Донецьк", тренувальної бази для команд-учасниць чемпіонату на базі спортивного комплексу Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпень), а також розширити у містах, що приймають чемпіонат, електро і автомобільного парку для забезпечення надання послуг громадського транспорту (придбання 33 трамвайних вагонів, 143 автобусів і тролейбусів, прокладання 13,9 км трамвайних і тролейбусних ліній), створити 3 електропідстанції тощо.

У проекті державного бюджету 2011 року за бюджетною програмою "Виконання боргових зобов'язань з кредитів, залучених під держгарантії, які використовуються для реалізації завдань і здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату" із загального фонду передбачені витрати у сумі 416 млн. грн.

Держбюджет України: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини