RU

Україна цього року не отримає траншу МВФ

23.12.2009, 11:52

Україна цього року не отримає траншу МВФ
До кінця 2009 року Україна не отримає чергового траншу Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив журналістам виконувач обов'язків Міністра фінансів України Ігор Уманський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Уманський зазначив, що на сьогодні підготовка до перегляду угоди з МВФ повністю завершена, але водночас самого перегляду у цьому році не буде. "Цього року перегляд (угоди, - ред.) неможливий, враховуючи наші внутрішні питання, відсутність консолідації основних інститутів в умовах кризи", - наголосив І.Уманський.

Нагадаємо, не так давно українська урядова делегація у Вашингтоні провела консультації з керівництвом МВФ з метою уточнення показників програми stand-by.

Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом Віктором Ющенком Закону про підвищення соціальних стандартів директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів. Водночас 9 листопада представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини