RU

Україна та Австрія підписали "транспортну" угоду

15.07.2008, 15:02

Україна та Австрія підписали міжвідомчу угоду про співпрацю у сфері розвитку транспорту та логістичної інфраструктури. Про це під час прес-конференції в рамках Українсько-австрійського економічного форуму повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила, що сьогодні Держсекретар Федерального міністерства транспорту, інновацій та технологій Австрії Кріста Кранцль та Міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський підписали важливу угоду про посилення співпраці у сфері розвитку транспорту та логістики.

Ця угода, за словами Прем'єр-міністра, містить десятки важливих спільних проектів у сфері транспорту та логістики. "Це також дуже могутні інвестиційні проекти, які ми хочемо розвивати спільно", - зазначила Ю. Тимошенко, додавши, що інші спільні проекти стосуються залучення на прозорих тендерних умовах австрійських компаній, які в Україні можуть розробляти родовища нафти та газу на базі закону про розподіл продукції, який передбачає, що частина здобутих нафти та газу залишається державі, а частина - інвестору для того, щоб бізнес-діяльність інвестора була дійсно економічно ефективною.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини