RU

Україна - світовий лідер з пенсійних витрат

28.04.2010, 15:45

Витрати на пенсійне забезпечення в Україні становлять близько 16% ВВП - це найвищий показник у світі. Про це під час міжнародної конференції "Пенсійна реформа в Україні" заявила директор Місії проекту розвитку ринків капіталу в Україні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джаніна Ярузельські.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Дж.Ярузельські зазначила, що солідарна модель пенсійної системи, яка діє сьогодні в Україні, є однією з причин бюджетної кризи в країні. "Сьогодні витрати на пенсійне забезпечення в Україні становлять близько 16% ВВП - це найвищий відсоток у всіх країнах світу. І цей показник майже вдвічі вищий, ніж в Європі", - наголосила вона.

За словами Дж.Ярузельські, пенсійна реформа в Україні життєво важлива і в питанні подолання економічних проблем і забезпечення соціального достатку громадян. "USAID продовжує партнерські відносини з владою України в розв'язанні цього питання і пропонує висококваліфіковану технічну допомогу в сфері пенсійної реформи.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає економічну і гуманітарну допомогу по всьому світу вже понад 50 років. В Україні допомога USAID надається в таких сферах, як: економічний розвиток, демократія і управління, охорона здоров'я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 року, USAID надала Україні технічну і гуманітарну допомогу на суму $1,6 млрд.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини