RU

Україна ставить на ядерну співпрацю із США

15.02.2011, 13:10
Україна ставить на ядерну співпрацю із США - Фото
46b4688e89f8f90d7e7fb18d9f0b1e5a.jpg

Україна ставить на ядерну співпрацю із США
Українська сторона зацікавлена у розвитку співпраці з американською стороною в ядерному секторі енергетики. Про це сказав Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко під час поїздки у США за підсумками другого засідання українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки.

"Українська сторона зацікавлена у розвитку співпраці з американською стороною в ядерному секторі енергетики, враховуючи підвищення безпеки АЕС, продовження термінів експлуатації реакторів, співпрацю з питань кваліфікації і постачань ядерного палива, а також створення потужностей для зберігання відпрацьованого палива", - наголосив Ю.Бойко, якого цитує прес-служба Міненерговугля.

Ю.Бойко також зазначив, що українська сторона зацікавлена у продовженні реалізації проектів Міжнародної програми США з ядерної безпеки.

За словами глави Міненерговугля, Україна активно розвиває міжнародну співпрацю. Ю.Бойко зазначив, що у співпраці з партнерами Україна формує свою енергетичну політику за принципом відвертості і прозорості і стала учасником Енергетичного співтовариства.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини