RU

Україна спробує переконати Росію змінити газову формулу

21.10.2010, 17:35
Україна спробує переконати Росію змінити газову формулу - Фото
b76f2babfa90b1e776e647ff63e8abb9.jpg

Україна спробує переконати Росію змінити газову формулу
Під час засідання українсько-російської міжурядової комісії з економічних питань, яке відбудеться 27 жовтня у Києві, будуть порушуватися питання вартості російського газу і зміни формули і підходу до його вартості. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Клюєв наголосив, що під час засідання комісії планується обговорити можливість зміни формули розрахунку ціни на газ для України. "Буде стояти питання вартості газу і зміни формули і підходу до вартості газу", - повідомив він.

Чиновник зазначив, що під час засідання планується підписання 11 двосторонніх документів. Остаточна підготовка цих документів, за його словами, буде завершена наступного тижня.

Відповідаючи на питання журналістів, чи не загрожують ініціативи України щодо зміни газових контрактів зривом постачань газу з Росії, А.Клюєв відповів: "Ви всі новий рік відсвяткуєте спокійно і в теплих будинках".

Крім того, він наголосив, що ніяких збоїв не буде і в питанні транзиту. "Ми забезпечимо надійність постачань російського газу в Європу. Ми надійні партнери", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що уряд продовжує перемовини з російською стороною щодо перегляду газової угоди, підписаної 2009 року. "Вони її вважають надзвичайно вигідною для себе, а з цього видно, що вона надто невигідна для нас. Однак ще не вечір, будемо домовлятися, будемо угоду переглядати", - наголосив М.Азаров.

Як повідомлялося, Україна і Росія обговорять співпрацю в енергетичній сфері під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічних питань 27 жовтня.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини